Procedury

Zdravotní masáž
 
Na prvním místě u mě najdete zdravotní masáže, které nepřináší pouze relaxaci, ale hlavně úlevu od bolesti zad a celého těla a řešení problémů s pohybovým aparátem. První masáž začíná diskuzí s klientem.Vždy se snažím najít příčinu jeho potíží a podle toho užívám své zkušenosti s různými typy masáží, abych co nejeefektivněji odstranil příčinu bolesti. Už po první masáži klient cítí úlevu od bolesti, ale k odstranění problému a celkovému zlepšení stavu jsou obvykle potřeba 3 až 4 návštěvy v kratších intervalech (1 týden). Poté je možné intervaly mezi návštěvami  prodloužit podle zdravotního stavu klienta. I po odeznění bolesti doporučuji pravidelné preventivní návštěvy (1 za měsíc nebo podle pořeby).
Na délce, typu a intervalech masáží se s klintem domluvíme po první masáži podle stavu a potřeb klienta. Obvykle využívám kombinaci více typů masáží, přesně podle charakteru obtíží. V sekci certifikáty najdete všechny typy masáží, které užívám a na které mám certifikát. 
 
Relaxační masáž
 
Samozřejmě můžete přijít i na relaxační uvolňující masáž, která má příznivé účinky na zdraví. Zlepšuje krevní oběh, aktivuje lymfatický systém, zlepšuje psychycký stav a pomáhá zapomínat na každodenní stres. 

 

Kontakt

Masáže Raha V Úvalu 84
Praha 5
731 331 039 hesham.hassan@seznam.cz