Certifikáty

Ájurvédská masáž
Ájurvédská masáž vychází z indické filosofie. Zajišťuje uvolnění kloubů, vazů, šlach a svalů. Cílem ájurvédy je pocit fyzického i psychického uvolnění.
Anticelulitidová masáž
Anticelulitidová ozónová masáž je velmi účinná procedura v boji proti celulitidě, únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Po masáži se provádí zeštíhlující zábal, který zlepšuje krevní oběh a zbavuje tělo nežádoucích látek. 
Aromamasáž
Uklidňující relaxační masáž, při které dochází k dokonalému promasírování a pronikání zvolené esence do organismu. Aromamasáž poskytuje díky esenci uvolnění, ulevuje od úzkosti a dokáže celkově povzbudit organismus. 
Baňkování
Baňkování je stará účinná metoda reflexní terapie, spočívající v přikládání prohřátých skleněných baněk na bolestivá místa. Baňka se podtlakem přisaje k tělu a vtáhne kůži dovnitř, což způsobí její zčervenání dané silnějším prokrvením. Přisátí baněk pomáhá z těla odsát škodlivé látky. 
Breussova masáž
Breussova masáž je citlivou, silně energetickou a harmonizující masáží zad, která dokáže řešit některé duševní a tělesné blokády. Masáž uvolňuje zádové svalstvo a přináší výrazný pocit úlevy. 
Čínská energetická masáž
Čínská energetická masáž pomáhá obnovit proudění v energetických drahách a působí tak proti bolesti vyvolané stresem. 
Čokoládová masáž
Čokoládová procedura přináší kvalitní péči o pokožku celého těla. Čokoláda je plná vitamínů, minerálů a antioxidantů. Potlačuje celulitidu, rozšiřuje krevní cévy a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda přináší celkový stav duševní a fyzické pohody. 
Dornova metoda
Jedná se o speciální neuromuskulární masáž, která dokáže korigovat vysunuté obratle, vytaženou pánev, bolavá ramena, lokty, kyčle, kolena.  Pomocí speciálních cvičení a hmatů navrací kosti a klouby do své ideální pozice. Narovnává kosterní aparát a uvolňuje uskřípnuté nervy, které způsobují...
Indická masáž hlavy
Indická masáž hlavy je zázračným lékem na fyzické i psychické problémy lidí všech věkových kategorií. Tato technika představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života. Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je masáž hlavy vnímána jako báječný a slastný...
Lávové kameny
Nahřáté kameny se pokládají na body na těle, čímž dochází k odblokování nežádoucích uzlů (meridiány) a k lepšímu proudění životní energie. Pocítíte obrovskou úlevu od stresu a napětí. Lávové kameny jsou velmi oblíbenou metodou. Masáž má pozitivní účinky na paměť, imunitní systém, hubnutí atd. 
Medová masáž
Jedná se o starodávnou detoxikační metodu, která využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů.  Dochází k odstraňování starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Navíc přes reflexní zóny příznivě ovlivňuje i jiné orgány. Odstraňuje vyčerpanost, stres, napětí, neklid,...
Moxování
Pelyněk má uvolňující účinek, který působí pozitivně jednak na Vaši psychiku, ale i na zlepšení tělesného stavu, protože stimuluje právě bolestivá místa na těle.
Reflexní masáž
Celé naše tělo je zobrazeno v mikrosystémech na dlaních, ploskách nohou, uších atd. Reflexní terapie pracuje s chodidly a dlaněmi a využívá je pro diagnózu objevujících se problémů v organismu a následně je pozitivně ovlivňuje. 
Sportovní masáž
Sportovní masáž uvolní Vaše tělo a zároveň zpevní partie svalů pro sportovní výkon. Tato masáž je vhodná také pro lidi se sedavým zaměstnáním nebo lidem s jednostrannou zátěží. 
Švédská masáž
Švédská masáž je považována za základní formu masáže. Představuje systém masážních hmatů s cílem navodit dokonalé uvolnění svalů, zvýšit prokrvení a podpořit regenerační schopnost celého těla.
 
 
Zábaly
Jedná se o techniku intenzivní péče o pokožku spojenou s relaxací. Působením tepla dochází k lepšímu vstřebávání účinných látek do nejhlubších vrstev kůže. Doporučujeme zábal kombinovat s některou z našich masáží. 

 

Kontakt

Masáže Raha V Úvalu 84
Praha 5
731 331 039 hesham.hassan@seznam.cz